Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Wyszyńskiego
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
15
30
45
6
00
15
30
45
7
00
15
30
45
8
00
15
30
45
9
00
15
30
45
10
00
15
30
45
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
15
30
45
15
00
15
30
45
16
00
15
30
45
17
00
15
30
45
18
00
15
30
45
19
00
15
30
45
20
00
15
34
37
A
54
21
14
29
B
34
54
22
14
34
B
54
B
23
06
B
25
B
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin