Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Pomorska
kierunek:
Jezierzyce
5
16
A
46
6
16
46
7
16
46
8
16
9
16
A
10
16
A
11
16
A
12
16
A
13
17
A
47
14
17
47
15
17
47
16
17
47
17
16
46
18
46
A
19
46
A
20
46
A
21
46
A
22
46
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Śmierdnica