Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Kijewo
kierunek:
Jezierzyce
5
19
A
49
6
19
49
7
19
49
8
19
9
19
A
10
19
A
11
19
A
12
19
A
13
20
A
50
14
20
50
15
20
50
16
20
50
17
19
49
18
49
A
19
49
A
20
49
A
21
49
A
22
49
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Śmierdnica