Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Balińskiego
kierunek:
Śmierdnica
5
23
53
A
6
23
A
53
A
7
23
A
53
A
8
23
A
9
23
10
23
11
23
12
23
13
24
54
A
14
24
A
54
A
15
24
A
54
A
16
24
A
54
A
17
23
A
53
A
18
53
19
53
20
53
21
53
22
53
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Jezierzyce