Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Pyrzycka
kierunek:
Śmierdnica
5
28
58
A
6
28
A
58
A
7
28
A
58
A
8
28
A
9
28
10
28
11
28
12
28
13
29
59
A
14
29
A
59
A
15
29
A
59
A
16
29
A
59
A
17
28
A
58
A
18
58
19
58
20
58
21
58
22
58
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Jezierzyce