Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
72
Śmierdnica
kierunek:
Śmierdnica
5
59
A
6
29
A
59
A
7
29
A
59
A
8
29
A
9
10
11
12
13
14
00
A
30
A
15
00
A
30
A
16
00
A
30
A
17
00
A
29
A
59
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Jezierzyce