Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Plac Słowiański
kierunek:
Śmierdnica
5
14
44
A
6
14
A
44
A
7
14
A
44
A
8
14
A
9
14
10
14
11
14
12
14
13
14
44
A
14
14
A
44
A
15
14
A
44
A
16
14
A
44
A
17
14
A
44
A
18
44
19
44
20
44
21
44
22
44
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Jezierzyce