Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Plac Gałczyńskiego
kierunek:
Gumieńce
22
02
A
23
02
A
24
A
41
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno