Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Port Centralny
kierunek:
Gumieńce
5
15
35
55
6
15
35
55
7
15
35
55
8
15
35
55
9
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
20
35
50
15
05
20
35
50
16
05
20
35
50
17
05
20
35
50
18
05
18
35
55
19
15
35
55
20
13
A
15
35
55
21
15
35
55
22
15
35
46
A
23
08
A
26
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno