Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Elektryczna 03 - Tamel
kierunek:
Biała O.Cmentarza
22
29
K
K - kurs do przystanku Klikowska - Stadnina Koni.