Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Sikorskiego 01 - Świt
kierunek:
Szp.Św.Łukasza P.Os.Kolejowe
4
00
MN
5
19
6
12
41
7
18
41
8
28
9
53
J
10
11
03
12
13
J
13
03
14
36
J
15
23
58
J
16
33
17
43
J
18
12
19
35
J
20
34
21
22
31
M - kurs z pominięciem wjazdu pod Leroy Merlin.
N - kurs z pominięciem wjazdu na Jana Pawła II-Rondo Niepodległości
J - kurs wykonywany przez ul. Wojska Polskiego