Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Krakowska 03 - pl. Popiełuszki
kierunek:
Os. Zbylitowska Góra
5
30
K
6
05
K
30
K
7
14
WK
8
04
54
9
36
10
36
11
36
12
36
13
26
K
14
26
K
15
00
Z
50
16
53
17
53
18
53
19
53
20
52
W - nie kursuje w okresie wakacji.
Z - kurs z przejazdem obok Zakładów Mechanicznych.
K - kurs przez ulice Rozwojową i Kochanowskiego.