Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
14
Kochanowskiego 01 - Konopnickiej
kierunek:
Os. Zbylitowska Góra
5
32
6
07
32
7
16
W
8
9
10
11
12
13
29
14
29
15
03
Z
W - nie kursuje w okresie wakacji.
Z - kurs z przejazdem obok Zakładów Mechanicznych.