Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Klikowska 03 - Słowackiego
kierunek:
Biała O.Cmentarza
6
04
7
04
K
8
11
C
9
11
KC
10
11
C
11
11
KC
12
11
KC
13
11
KC
14
11
C
15
06
KC
16
16
KC
17
11
K
18
10
19
15
K
20
45
21
45
K
22
25
KF
23
45
K
K - kurs do przystanku Klikowska - Stadnina Koni.
C - kurs z wjazdem na przystanek Klikowa - Cmentarz.
F - kurs z przejzdem obok TAMEL-u i FRITAR-u.