Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
131
Dworzec Główny
kierunek:
Rozgarty-Stara Szkoła
5
23
6
03
43
R
7
23
8
03
43
R
9
19
59
10
39
11
19
59
12
39
R
13
19
14
02
39
R
15
19
59
16
39
R
17
19
59
18
43
a
19
23
aR
20
03
d
43
a
21
23
a
22
03
d
41
aR
23
06
dz
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12
z - zjazd do zajezdni od przystanku Plac Rapackiego
R - kurs wykonywany do Przysieka i Rozgart z pominięciem przystanku Port Drzewny.