Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N93
Lecha
kierunek:
Czerniewice
0
15
1
43
T
2
40
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
T
T - kurs skrócony do przystanku Aleja Solidarności