Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
289
Jagiełły
kierunek:
Wały Piastowskie
5
23
6
23
7
23
8
27
57
9
27
57
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
57
17
27
57
18
27
57
A
19
27
57
20
27
57
21
49
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny