Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
111
Kaczeńce
kierunek:
Wały Piastowskie
5
45
6
28
7
08
56
8
46
9
36
10
16
56
11
26
56
12
36
13
16
56
14
38
15
18
56
16
36
17
16
56
18
36
A
19
26
20
06
53
A
21
33
22
06
A
54
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny