Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Orlinki
kierunek:
Wały Piastowskie
4
39
5
46
A
6
58
7
58
8
38
9
18
58
10
39
11
19
59
12
38
13
18
58
14
38
15
18
58
16
38
17
18
58
18
38
19
18
58
20
41
A
21
41
A
22
31
A
23
09
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny