Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Przymorze Skm
kierunek:
Wały Piastowskie
5
07
B
37
B
6
07
B
30
B
50
B
7
10
B
30
B
50
B
8
09
B
29
B
49
B
9
09
B
29
49
10
08
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
29
49
16
09
29
49
17
09
29
49
18
09
B
29
49
19
09
35
B
20
05
35
21
03
33
22
03
33
B
52
C
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Dworzec Główny
C - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP