Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Błonia
kierunek:
Wały Piastowskie
5
08
6
15
A
7
27
8
30
9
10
50
10
30
11
11
51
12
31
13
10
50
14
30
15
10
50
16
30
17
10
50
18
30
19
10
50
20
30
21
11
A
22
11
A
23
01
A
35
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny