Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Gen. Grota-Roweckiego
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Miasto
4
44
B
5
6
09
A
7
03
B
8
9
51
A
10
11
12
13
14
09
15
16
17
29
A
18
19
57
B
20
21
22
14
C
C - Kurs do: Bieruń Pętla przez: Plac Nobla
B - Kurs do: Bieruń Pętla. Nie kursuje przez: Plac Nobla
A - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto. Nie kursuje przez Bieruń Plac Nobla