Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Stacja Bp
kierunek:
Tychy Jana Pawła II
4
41
5
6
7
48
A
8
9
10
11
12
21
13
14
15
32
A
16
17
18
50
A
A - Nie kursuje przez: Plac Nobla