Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
56
Plac Autobusowy [Bieruń]
kierunek:
Miedźna Wola Skrzyżowanie
7
34
8
22
9
10
11
24
12
13
14
29
15
39
16
19