Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Niepodległości
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
01
^
11
12
36
^
13
14
53
^
15
16
17
25
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem