Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Tęcza
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
03
^
11
12
38
^
13
14
55
^
15
16
17
27
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem