Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Osiedle O
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
05
^
11
12
40
^
13
14
57
^
15
16
17
29
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem