Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Osiedle T
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
07
^
11
12
42
^
13
14
59
^
15
16
17
31
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem