Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Wieniawskiego
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
09
^
11
12
44
^
13
14
15
01
^
16
17
33
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem