Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Baza Transportowa [Bieruń]
kierunek:
Tychy Wartogłowiec Kościół
8
26
^A
9
10
11
06
^A
12
13
31
^A
14
15
42
^A
16
17
18
17
^B
^ - kurs obsługiwany mikrobusem
A - Kurs do: Czułów Narcyzów przez: Zwierzyniec Wiosenna, Czułów Katowicka
B - Kurs do: Rynek