Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Hutnicza
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
10
^
11
12
45
^
13
14
15
02
^
16
17
34
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem