Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Jezioro Paprocańskie
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
12
^
11
12
47
^
13
14
15
04
^
16
17
36
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem