Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Plac Autobusowy [Bieruń]
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Miasto
4
10
5
17
A
6
43
7
37
A
8
9
10
25
11
12
13
14
50
15
16
17
18
03
19
20
30
A
21
22
54
A
A - Kurs do: Bieruń Pętla