Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Cielmice Ks. Szojdy
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
16
^
11
12
51
^
13
14
15
08
^
16
17
40
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem