Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Cielmice Nowe Łąki
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
20
^
11
12
55
^
13
14
15
12
^
16
17
44
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem