Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Wartogłowiec Pętla
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
9
46
^
10
11
12
21
^
13
14
38
^
15
16
17
10
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem