Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Domy Polne
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
10
29
^
11
12
13
04
^
14
15
21
^
16
17
53
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem