Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Wyszyńskiego
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Miasto
4
49
B
5
6
14
A
7
08
B
8
9
56
A
10
11
12
13
14
14
15
16
17
34
A
18
19
20
02
B
21
22
19
C
C - Kurs do: Bieruń Pętla przez: Plac Nobla
B - Kurs do: Bieruń Pętla. Nie kursuje przez: Plac Nobla
A - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto. Nie kursuje przez Bieruń Plac Nobla