Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Wartogłowiec Czarna Droga.
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
9
49
^
10
11
12
24
^
13
14
41
^
15
16
17
13
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem