Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Kościuszki [Tychy]
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
9
53
^
10
11
12
28
^
13
14
45
^
15
16
17
17
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem