Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Mieroszów - Dworcowa-Stacja
kierunek:
Wałbrzych pl.Grunwaldzki
5
19
s
6
42
s
7
8
9
10
14
s
11
12
13
14
15
16
12
s
17
18
12
s
19
20
21
12
s
s - kurs przez Sokołowsko