Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N43
Park Moczydło
kierunek:
Chomiczówka
0
05
34
1
04
33
2
03
33
3
03
33
4
03
33
5
03
n
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
35
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
n - kurs tylko do przystanku NOWE BEMOWO