Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L15
Kawęczynek I
kierunek:
Słomczyn-Szkoła
8
22
9
10
22
11
12
22
13
14
22
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy