Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
245
Kosynierów
kierunek:
Maczka
0
19
b
1
2
3
4
5
6
7
8
9
42
b
10
02
b
22
b
42
b
11
02
b
22
b
42
b
12
02
b
22
b
42
b
13
02
b
22
b
42
b
14
02
b
22
b
42
b
57
b
15
12
b
28
b
43
b
58
b
16
13
b
28
b
43
b
58
b
17
13
b
28
b
43
b
58
b
18
13
b
28
b
43
b
19
01
b
20
b
40
b
20
00
b
20
b
40
b
21
00
b
19
b
39
b
59
b
22
19
b
49
b
23
19
b
49
b
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
b - kurs do przystanku MACZKA przez Gajową i Kosynierów, następnie po postoju na przystanku MACZKA, dalej do krańca BRÓDNO PODGRODZIE