Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Metro Płocka
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
6
04
16
28
41
52
7
00
08
16
24
32
40
48
56
8
04
12
20
28
36
44
53
9
04
09
w
16
28
40
52
10
04
16
28
40
52
11
04
16
28
40
52
12
04
16
28
40
52
13
04
16
28
40
52
14
05
17
29
40
51
15
00
08
16
24
32
40
48
56
16
04
12
20
28
36
44
52
17
00
08
16
24
32
40
48
56
18
04
16
22
w
28
40
52
19
04
16
28
40
52
20
04
16
28
40
p
46
w
52
w
21
04
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA
w - kurs tylko do przystanku METRO PŁOCKA i dalej do zajezdnia "WOLA"