Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Dw.Centralny
kierunek:
Os.Górczewska
4
53
5
13
33
53
6
13
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
33
53
10
13
33
55
11
13
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
29
44
59
19
14
33
53
20
13
18
w
33
53
21
13
33
53
22
13
33
53
23
13
33
z
53
z
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
z - kurs tylko do przystanku METRO BEMOWO i dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"
w - kurs tylko do przystanku SZPITAL WOLSKI i dalej do zajezdni "WOLA"