Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Morskie Oko
kierunek:
Os.Górczewska
4
38
58
5
18
38
58
6
18
38
58
7
18
38
58
8
18
38
58
9
18
38
58
10
18
40
58
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
29
44
59
19
18
38
58
20
03
w
18
38
58
21
18
38
58
22
18
38
58
23
18
z
38
z
58
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
z - kurs tylko do przystanku METRO BEMOWO i dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"
w - kurs tylko do przystanku SZPITAL WOLSKI i dalej do zajezdni "WOLA"