Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Zajezdnia Wola
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
54
6
06
18
30
43
54
7
02
10
18
26
34
42
50
58
8
06
14
22
30
38
46
55
9
06
18
30
42
54
10
06
18
30
42
54
11
06
18
30
42
54
12
06
18
30
42
54
13
06
18
30
42
54
14
07
19
31
42
48
53
15
02
10
18
26
34
42
50
58
16
06
14
22
30
38
46
54
17
02
10
18
26
34
42
50
58
18
06
18
30
42
54
19
06
18
30
42
54
20
06
18
30
42
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA