Niedziela
15
Och-Teatr
kierunek:
Marymont-Potok
5
10
30
50
6
10
30
50
7
10
30
50
8
10
30
50
9
10
30
50
10
10
30
50
11
10
26
41
56
12
11
26
41
56
13
11
26
41
56
14
11
26
41
56
15
11
26
41
56
16
11
26
41
56
17
11
26
41
56
18
11
26
41
56
19
11
30
50
57
m
20
10
30
50
21
10
30
50
22
10
z
30
z
50
z
23
10
m
30
m
40
m
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
m - kurs tylko do przystanku NOWOWIEJSKA i dalej do zajezdni "MOKOTÓW"
z - kurs tylko do przystanku PL.WILSONA i dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"