Niedziela
15
Pl.Narutowicza
kierunek:
Marymont-Potok
5
13
33
53
6
13
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
33
53
10
13
33
53
11
13
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
14
29
44
59
15
14
29
44
59
16
14
29
44
59
17
14
29
44
59
18
14
29
44
59
19
14
33
53
20
00
m
13
33
53
21
13
33
53
22
13
z
33
z
53
z
23
13
m
33
m
43
m
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
m - kurs tylko do przystanku NOWOWIEJSKA i dalej do zajezdni "MOKOTÓW"
z - kurs tylko do przystanku PL.WILSONA i dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"